24/05/2016

Witamy na nowej stronie PCU, przygotowanej z myślą o waszej wygodzie!

Wszystkie informacje o naszej ofercie są łatwo dostępne i pokazane w przyjemnej dla oka, nowoczesnej formie.


Jeśli masz firmę i potrzebujesz ją ubezpieczyć, to wystarczy, że na stronie głównej klikniesz na PCU Ubezpieczenie firmy, lub najedziesz na zakładkę Oferta i tam z listy wybierzesz interesującą Cię pozycję, a dowiesz się co zyskasz dzięki współpracy z PCU.

Jeśli potrzebujesz ubezpieczyć dom, życie, rodzinę, podróż, auto osobowe, flotę,  to w podobnie łatwy sposób jak przy ubezpieczeniu firmy, przejdziesz do interesujących Cię informacji. Pamiętaj: oferta dostępna jest ze strony głównej albo pod zakładką Oferta. 

Na każdej stronie znajduje sie formularz kontaktowy, ułatwiający skontaktowanie się z nami. Wiemy, że często masz tylko chwilkę aby porozmawiać, skorzystaj wtedy z nr telefonu ( 61 610 20 10 ), który zawsze jest dla Ciebie widoczny w prawym górnym rogu strony.

Jeśli potrzebujesz pobrać dokumenty potrzebne przy ubezpieczeniu, a nie wiesz gdzie ich szukać, to pamiętaj, że na naszej stronie w zakładce DO POBRANIA znajdziesz przydatne druki w formacie PDF - wystarczy kilknąć i pobrać. 

Jeśli nie znajdziesz potrzebnego druku, nie trać cennego czasu na dodatkowe poszukiwania, zadzwoń do nas, a zyskasz profesjonalną pomoc ( 61 610 20 10 ).

Zapraszamy również na stronę WARTO WIEDZIEĆ, gdzie będziemy zamieszczać ciekawe i przydatne informację, dotyczące ubezpieczeń i najlepszych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb. 

Po prawej stronie ekranu znajdziesz dwa dodatkowe formularze: ZADAJ PYTANIE i ZAPYTAJ O OFERTĘ. Zachęcamy do skorzystania z szybkiego kontaktu, możesz nam zostawić wiadomość, albo zapytanie. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie doradzimy Ci i zadbamy o Twoje interesy. 

Mamy nadzieje, że nasza strona stanie się dla Was miejscem pełnym wartościowej wiedzy o ubezpieczeniach oraz, że z przyjemnością będziecie do nas zaglądać, za każdym razem, gdy będziecie potrzebować profesjonalnej i odpowiedzialnej firmy, która wysłucha i zrozumie Wasze potrzeby i w sprawny sposób przygotowuję korzystną dla Was ofertę, albo pomoże w likwidacji szkód.

Zapraszamy Was do kontaktu.           

W PCU dajemy zdecydowanie więcej, niż standardowe kalkulacje online. Każdorazowa możliwość negocjacji, darmowa konsultacja prawna i indywidualne podejście wyróżniają naszą ofertę. Przekonaj się sam!

Napisz do nas

Zadaj pytanie

Skontaktuj się z nami

+48 61 610 20 10
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami

+48 61 610 20 10