15/11/2016

Pomóc zrozumieć

Powiedzenie mądry Polak po szkodzie, czy tego chcemy czy nie, ma w sobie wiele prawdy. Niejednokrotnie przekonujemy się o tym w najmniej odpowiednim momencie. Szczególnie przykre w skutkach mogą być doświadczenia, których można było uniknąć dzięki odpowiedniej polisie ubezpieczeniowej. Mając tego świadomość, coraz częściej doceniamy korzyści płynące z właściwej ochrony ubezpieczeniowej. Co jednak tak naprawdę kryje się pod określeniem właściwa?

Tematyka dotycząca ubezpieczeń w dużej mierze bywa uważana za trudną i skomplikowaną. Zrozumieniu składających się na nią zagadnień nie sprzyja niezrozumiały dla Klientów język, którym często posługują się fachowcy z branży. Mimo to trendy zauważalne w społeczeństwie napełniają nadzieją – stajemy się bardziej świadomi i chętniej poszukujemy informacji, które pozwolą zrozumieć na pozór nieprzystępny świat ubezpieczeń.

Przedstawiamy Państwu nową odsłonę zakładki Warto wiedzieć, która stanie się miejscem wypełnionym informacjami o ubezpieczeniach, przedstawionymi w klarowny i przystępny sposób. Co tydzień mogą Państwo liczyć na nowy artykuł poświęcony poradom, wyjaśnieniu kłopotliwych zagadnień czy aktualnościom z branży. Zależy nam, by poruszane kwestie były przydatne i znajdowały swoje odzwierciedlenie w życiu obecnych i potencjalnych Klientów PCU.

Zapraszamy do regularnego zaglądania do zakładki Warto wiedzieć i zachęcamy do rozpowszechnia przydatnych porad wśród znajomych.

W PCU dajemy zdecydowanie więcej, niż standardowe kalkulacje online. Każdorazowa możliwość negocjacji, darmowa konsultacja prawna i indywidualne podejście wyróżniają naszą ofertę. Przekonaj się sam!

Napisz do nas

Zadaj pytanie

Skontaktuj się z nami

+48 61 610 20 10
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami

+48 61 610 20 10